Boʻsh turgan sobiq avtojamlanma bino va inshootlarining savdo jarayonlari toʻgʻrisida axborot
Ommaviy savdolarga chiqarilgan Toshkent shahri, Uchtepa tumani, Mannon Uygʻur koʻchasi, 487a-uy manzilida joylashgan sobiq “2512 Avtojamlanma” DUKning avtobaza bino va inshootlari boʻyicha savdo jarayonining birinchi bosqichi yakunlanib, Davlat aktivlarini xususiylashtirish va xususiylashtirish jarayonlarini muvofiqlashtirish davlat komissiyasining tegishli qarori bilan mazkur davlat aktivi boʻyicha savdo jarayonlarining ikkinchi bosqichiga oʻtgan talabgorlar roʻyxati tasdiqlandi.
Ushbu davlat aktivi boʻyicha savdo jarayonlarining mazkur bosqichida ishtirok etgan barcha talabgorlarga Ishchi organ tomonidan individual xabar yuboriladi.
Davaktiv agentligi savdo jarayonlariga qatnashgan barcha talabgorlarga minnatdorchilik bildirib, savdo jarayonlariining ikkinchi bosqichiga oʻtgan talabgorlardan 2024-yil 14-fevral soat 18:00 ga (Toshkent vaqti bilan) qadar tijorat takliflari, yaʼni sotib olish narxi, toʻlov muddati va toʻlov qobiliyati boʻyicha takliflar “E-auksion” elektron savdo platformasi orqali qabul qilinishini bildiradi.

Information on the sales process for the buildings and structures of the vacant former vehicle depot
The first stage of the sales process for the buildings and structures of the former SUE "2512 Avtojamlanma" located at 487a Mannon Uygur Street, Uchtepinsky district, Tashkent has been completed, and according to the relevant decision of the State Commission on Privatization of State Assets and Coordination of Privatization Processes approved the list of applicants who passed to the second stage of the sales process for this state asset.
The working body will send individual notifications to all applicants who participated in this stage of the sales process for this state asset.
The State Assets Management Agency thanks all applicants who participated in the sales process, and also declares that commercial offers (purchase price, payment terms and solvency) from the applicants who passed to the second stage of the sales process are accepted until 18:00 (Tashkent time) on February 14, 2024 through the electronic trading platform "E-auksion".