23-yanvar sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
236 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 20,2 mlrd so'm bo'lgan 239 ta lot 23,1 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang‘ich narxi 7,8 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 7,9 mlrd so‘m
• Qoraqalpog`iston Respublikasi, Amudaryo tumanidan joylashgan boshlang'ich narxi 7,4 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazining Qoraqalpog‘iston Respublikasi hududiy boshqarmasi balansidagi mazut saqlash omborxonasi tanlov savdosida 7,4 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 81 ta
• yer maydoni 10,2 ga
• Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumanidan  boshlang'ich narxi 12,8 mln so‘m bo‘lgan kichik sanoat zonalaridagi poligrafiya sanoati obyektlari qurish uchun 19,2 sotix yеr uchastkasi 101,5 mln so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 3,1 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 3,9 mlrd so‘m
• Buxoro viloyati Buxoro shahridan boshlang'ich narxi 700 mln so‘m bo'lgan do'kon binosi 1 mlrd so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 23 января
На аукционы и открытые торги было выставлено 236 лота. Также было реализовано 239 объекта со стартовой ценой 20,2 млрд сумов за 23,1 млрд сумов.
• цена продажи 7,9 млрд сум
• Складу хранения мазута, принадлежащий территориальному управлению Республики Каракалпакстан Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенный в Амударьинском районе Республики Каракалпакстан, со стартовой ценой 7,4 млрд сумов продан в конкурсе за 7,4 млрд сумов.
• количество 81
• площадь земельного участка 10,2 га
• Земельный участок, расположенный в Сырдарьинском районе Сырдарьинской области, площадью 19,2 соток, со стартовой ценой 12,8 млн ​​сумов продан за 101,5 млн сумов для строительства объектов полиграфии в малых промышленных зонах.
• Здание магазина в городе Бухара Бухарской области, со стартовой ценой 700 млн сумов продано за 1 млрд сумов.