23 май санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
625 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 21 млрд сўм бўлган 381 та лот 36,4 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 689 млн сўм
• сотилган нархи 1,4 млрд сўм
Наманган вилояти Поп туманида жойлашган бошланғич нархи 688,7 млн сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Наманган вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги ётоқхона биноси 1,4 млрд сўмга сотилди.
• сони 3 та
• бошланғич нархи 2,9 млрд сўм
• сотилган нархи 3,1 млрд сўм
Самарқанд вилояти Пастдарғом туманида жойлашган бошланғич нархи 2,4 млрд сўм бўлган “Алоқабанк" АТБ балансидаги ишлаб чиқариш заводи биноси ва сутни қайта ишлаш ускуналари 2,5 млрд сўмга сотилди.
• сони 37 та
• бошланғич нархи 958 млн сўм
• сотилган нархи 2,1 млрд сўм
Тошкент шаҳри Миробод туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 5,7 млн сўм бўлган ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби балансидаги ертўла қисми 40,2 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 163 та
• сотилган нархи 7,3 млрд сўм
• ер майдони 9,6 га
Фарғона вилояти Қувасой шаҳридан бошланғич нархи 24,2 млн сўм бўлган фармацевтика саноати фаолияти билан шуғулланиш учун 27 сотих ер участкаси 302,3 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 23 мая
На аукционы и открытые торги было выставлено 625 лота. Также было реализовано 381 объекта со стартовой ценой 21 млрд сумов за 36,4 млрд сумов.
• стартовая цена 689 млн сум
• Здание общежития, принадлежащая Наманганскому территориальному управлению Центру по эффективному использованию государственных объектов расположенное в Папском районе Наманганской области, со стартовой ценой 688,7 млн сумов продана за 1,4 млрд сумов.
• Здание производственного цеха и оборудование для переработки молока, принадлежащее АКБ "Алокабанк", расположенное в Пастдаргомском районе Самаркандской области, со стартовой арендной ставкой 2,4 млрд сумов сдано в аренду за 2,5 млрд сумов.
• стартовая цена 958 млн сум
• Подвальная часть принадлежащая специализированной государственной общеобразовательной школы, расположенная в Мирабадском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 5,7 млн сумов сдана в аренду за 40,2 млн сумов.
• количество 163
• цена продажи 7,3 млрд сум
• площадь земельного участка 9,6 га
• Земельный участок, расположенный в Кувасайском районе Ферганской области, площадью 27 соток, со стартовой ценой 24,2 млн ​​сумов продан за 302,3 млн сумов для занятия деятельностью в фармацевтической промышленности.
• стартовая цена 4,7 млрд сум
• площадь земельного участка 141,9 га
• цена продажи 9,6 млрд сум
• Здание автозаправки, расположенное в Кумкурганском районе Сурхандарьинской области, со стартовой ценой 303,6 млн сумов продано за 1,5 млрд сумов.