14 декабрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
646 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 53,9 млрд сўм бўлган 152 та лот 67 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 11 та
• бошланғич нархи 25 млрд сўм
• сотилган нархи 27 млрд сўм
Тошкент вилояти Бекобод шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 12,9 млрд сўм бўлган "Ташқи иқтисодий фаолият миллий банки" АЖ балансидаги маъмурий мажмуа 13,6 млрд сўмга сотилди.
Бухоро вилояти Ғиждувон туманида жойлашган бошланғич нархи 3,9 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Бухоро вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги собиқ маъмурий бино 4,1 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 1,5 млрд сўм
• сотилган нархи 3,4 млрд сўм
Фарғона вилояти Фарғона шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 90 млн сўм бўлган Фарғона давлат университети балансидаги ошхона биноси 98,9 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 262,4 млн сўм
• сотилган нархи 3,6 млрд сўм
• ер майдони 0,9 га
Хоразм вилояти Гурлан туманидан бошланғич нархи 29,9 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 5 сотих ер участкаси 227,4 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 14 декабря
На аукционы и открытые торги было выставлено 646 лота. Также было реализовано 152 объекта со стартовой ценой 53,9 млрд сумов за 67 млрд сумов.
• стартовая цена 25 млрд сум
• цена продажи 27 млрд сум
• Пустующий административный комплекс, расположенный в Бекабадском районе Ташкентской области, принадлежащий АО "Ташқи иктисодий фаолият миллий банки", со стартовой ценой 12,9 млрд сумов продан за 13,6 млрд сумов.
• Административное здание, расположенное в Гиждуванском районе Бухарской области, принадлежащий территориальному управлению Бухарской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, со стартовой ценой 3,9 млрд сумов продано за 4,1 млрд сумов.
• Здание столовой, принадлежащее Ферганскому государственному университету, с первоначальной годовой арендной ставкой 90 млн ​​сумов в городе Фергана Ферганской области, сдано в аренду за 98,9 млн сумов.
• стартовая цена 262,4 млн сум
• площадь земельного участка 0,9 га
Земельный участок, расположенный в Гурланском районе Хорезмской области, площадью 5 соток, со стартовой ценой 29,9 млн ​​сумов продан за 227,4 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.