24 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
245 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 79,6 млрд сўм бўлган 342 та лот 103 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 312 млн сўм
• сотилган нархи 343 млн сўм
• Андижон вилояти Қўрғонтепа тумани жойлашган бошланғич нархи 312 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Андижон вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган нотурар бино 343 млн сўмга сотилди.
• Қашқадарё вилояти Миришкор туманида жойлашган бошланғич нархи 1,3 млрд сўм бўлган АТБ "Бизнесни ривожлантириш банки" балансидаги савдо дўкони 1,4 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 208,3 млн сўм
• сотилган нархи 523 млн сўм
• Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 6,4 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги ошхона 106,3 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 178 та
• бошланғич нархи 65,5 млрд сўм
• сотилган нархи 87,2 млрд сўм
• ер майдони 401 га
• Тошкент шаҳар Янги Тошкент ҳудудидан бошланғич нархи 13,5 млрд сўм бўлган тўқимачилик маҳсулотлари фаолияти билан шуғулланиш учун 2,7 гектар ер участкаси 25,7 млрд сўмга сотилди.
• Хоразм вилояти Урганч шаҳридан бошланғич нархи 182,4 млн сўм бўлган офис бинолари қуриш учун 1,3 сотих ер участкаси 401,4 млн сўмга сотилди.
• сони 59 та
• бошланғич нархи 6,9 млрд сўм
• сотилган нархи 7,6 млрд сўм
• Тошкент шаҳар Янгиҳаёт туманида бошланғич нархи 300 млн сўм бўлган кўп қаватли уйдаги хонадон 585 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 24 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 245 лота. Также было реализовано 342 объекта со стартовой ценой 79,6 млрд сумов за 103 млрд сумов.
• стартовая цена 312 млн сум
• цена продажи 343 млн сум
• Нежилое здание, принадлежащее территориальному управлению Андижанской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Кургантепинском районе Андижанской области, со стартовой ценой 312 млн ​​сумов продано за 343 млн сумов.
• Торговое здание, принадлежащее АКБ "Бизнесни ривожлантириш банки", расположенное в Миришкорском районе Кашкадарьинской области, со стартовой ценой 1,3 млрд ​​сумов продано за 1,4 млрд сумов.
• стартовая цена 208,3 млн сум
• цена продажи 523 млн сум
• Столовая, принадлежащая общеобразовательной школе, расположенная в городе Навои Навоийской области, со стартовой арендной ставкой 6,4 млн ​​сумов сдана в аренду за 106,3 млн сумов.
• стартовая цена 65,5 млрд сум
• цена продажи 87,2 млрд сум
• площадь земельного участка 401 га
• Земельный участок, расположенный в Янги Ташкентском районе города Ташкента, площадью 2,7 га, со стартовой ценой 13,5 млрд ​​сумов продан за 25,7 млрд сумов для занятия текстильной деятельностью.
• Земельный участок, расположенный в Ургенчском районе Хорезмской области, площадью 1,3 соток, со стартовой ценой 182,4 млн ​​сумов продан за 401,4 млн сумов для строительства офисных зданий.